Õed-Vennad Ristikheinad Vähendatud Koosseisus

Õed-vennad Ristikheinad Vähendatud Koosseisus on armastatud Eesti folkansambli Õed-vennad Ristikheinad spetsiaalne esinemisvorm, mis toob kuulajateni ansambli parimad palad intiimsemas ja kompaktsemas seades. Juubelifestivali Mooste Elohelü raames esinev koosseis säilitab bändi iseloomuliku helikeele ja südamlikud meloodiad, pakkudes publikule unustamatut muusikaelamust.

Nii nagu kogu ansambel, põhineb ka see vähendatud koosseis Ristikheinte perekonna liikmetel, kes esitavad traditsioonilisi eesti rahvalaule ning omaloomingut, mis on saanud inspiratsiooni meie rikkalikust kultuuripärandist. Akustiliste pillide ja harmoonilise vokaali kaudu kandub kuulajateni vahetu ja ehe rahvamuusika, mis sobib ideaalselt Mooste ajaloolisesse ja hubasesse keskkonda. Kava koosneb nii tuntud hittidest kui ka haruldasematest lugudest, mis annavad aimu ansambli mitmekülgsusest ja sügavast austusest eesti rahvamuusika vastu.

Õed-vennad Ristikheinad Vähendatud Koosseisus suudab oma hinge ja isikupäraga pakkuda elamust, mis jääb kauaks meelde ja kutsub tagasi tulema. Tulge ja nautige nende erakordset etteastet Mooste Elohelü juubelifestivalil – see on suurepärane võimalus kogeda Eesti folkmuusika parimat!

Tehisintellekt ChatGPT